2024 Yılı Fiyatları

Gulet Tiny House Hotel, 2024 yılı için geçerli fiyatları ve diğer tüm bilgileri size memnuniyetle ileteceğiz.

Otelimiz “ODA KAHVALTI” konseptindedir. Kahvaltımız “Serpme Kahvaltı” olup kahvaltınızı denize sıfır bir şekilde yer alan bölgenin en iyi restaurantı ve bünyemizde bulunan Gulet Restaurant’ta afiyetle yiyebilirsiniz. Dilerseniz akşam ve öğle yemeklerinizi de restoranımızda “Alakart” usulü afiyetle yiyebilirsiniz. Restoran akşamları “Alakart” usulü (seçmeli, dışarıya hizmet) çalıştığından yemeğini restoranda yemek isteyen misafirlerimiz rezervasyon yaptırmalıdır.

2 çeşit Tiny House vardır. Standart Tiny House ve Aile Tiny House. Yazılan fiyatlar toplam oda ücretidir. Kişi ücreti değildir ve günlük ücrettir.
Örneğin; bir çift (2 yetişkin) olarak 26 Ağustos gecesi için Standart Tiny House rezervasyonu yaptınız. Toplam 4.300₺ ödemiş olursunuz. Serpme kahvaltı da bu fiyata dahildir.
Aile Tiny; 2 yetişkin ve 2 çocuğu kapsar. Çocuk yaş grubu 0-11’dir. 11 yaşından büyükleri yetişkin olarak değerlendirmekteyiz.
Aile Tiny+1; çocuk olmadan 3 yetişkini, Aile Tiny+2; çocuk olmadan 4 yetişkini kapsar.
Standart Tiny’de 2 kişiden fazla konaklama maalesef yapılamamaktadır. Buna bebekler de dahildir. Aile Tiny içerisinde bebekler için bebek yatağı ilave hizmetimiz de bulunmamaktadır.
“Bir çift”, Standart Tiny seçmek zorunda değildir, bütçesi doğrultusunda Aile Tiny’de de kalabilir. Ek olarak, misafirlerimiz tek başına, ailesiyle veya arkadaş grubuyla konaklayabilirler. Aile veya çift zorunluluğumuz yoktur. Evcil hayvan dostlarımızı şu an için misafir edemiyoruz ancak 2025 sezonu için bir hazırlık içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Oda giriş saati: 14.00 – Çıkış saati: 12.00
*Gulet Tiny House fiyat listesini değiştirme hakkını saklı tutar.
Merak ettiğiniz tüm sorular için arayabilir, dilerseniz WhatsApp üzerinden yazabilirsiniz. Yoğunluktan kaynaklı cevap alamadığınızda size dönüş yapılacağını bilmenizi isteriz.

En çok yaşanan durum olan konsepti incelemeden aranmak olduğundan ve bu durumda telefonlar kilitlendiğinden incelemeniz için linkleri buraya bırakıyoruz.

Standart Tiny House incelemek için tıklayınız.

Aile Tiny House incelemek için tıklayınız.

Özlem Keşifte tanıtım videosu için tıklayınız.

Diğer tüm detayları aşağıda bulunan “Hemen Ara” butonuna basıp bizi arayarak edinebilirsiniz.

Hemen Ara